OCM İNŞAAT

KURUMSAL

Dünden Yarına...

2006 yılında kurulan OCM Makine İnşaat Şti. akaryakıt istasyonları, konut yapıları, iş merkezleri, endüstriyel ve sanayi yapıların inşası, makine ve çelik konstrüksiyon alanlarında müteahhitlik hizmeti vermektedir.

Özellikle anahtar teslim akaryakıt istasyonu inşaat yapımı başta olmak üzere gerçekleştirdiğimiz bu projelerde, konusunda başarılı çalışmaları bulunan firmamız; uzman mühendis kadrosu, gelişmiş bilgi birikimi, deneyimli personeli ile merkez ofisinin yanı sıra 600 m2 kapalı alan içerisinde bulunan çelik imalatları atölyesiyle, şantiye çalışmalarını desteklemektedir.

Yaptığı işlerde kısa sürede uzmanlığını kanıtlayan firmamız; koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, gerçekleştirdiği tüm projelerde müşterilerimizin beklentilerini aşacak seviyede hedefler sunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Vizyonumuz
İnşaat ve mühendislik hizmetlerinde, sektöründe uluslararası standartlardaen kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir model olmak...